TerMedia

facebook google+ twiter skype rss

Новини з тернопільщини

Статті

Чому українці бідні: вчені назвали несподівану причину

Чому українці бідні: вчені назвали несподівану причину

Соціологи розповіли про причини бідності українців.

Ви будете здивовані: шокуючі факти про поцілунки

Ви будете здивовані: шокуючі факти про поцілунки

Чоловіки, які щодня цілують своїх дружин перед виходом на роботу, мають вищий дохід, ніж ті, які цього не роблять. Чоловіки, які мають звичку ранком перед виходом на роботу цілувати своїх дружин, живуть на 5 років більше інших.

Інтерв'ю

Дівчина з Тернопільщини стала офіцером поліції у США: всі подробиці

Дівчина з Тернопільщини стала офіцером поліції у США: всі подробиці

Уже змалку вона відрізнялася поміж ровесниками бажанням охопити чим ширше коло захоплень. Від п`яти років займалася в клубі аеробіки «Наталі» та ансамблі танцю «Джерельце» під керівництвом крутих хореографів Наталії Гребенюк і Марини Євсюкової.

Заробітчанин із Тернопільщини розповів про життя у Швеції

Заробітчанин із Тернопільщини розповів про життя у Швеції

Сусід три роки поспіль їздив на роботу у Швецію. Працював із деревом, збирав меблі, зводив будинки. Запропонував поїхати з ним, — розповідає 27-річний Роман Вітковський із міста Копичинці Тернопільської області.

ЗНО та навчальний рік в 2020 році: у Міносвіти вирішили, що робити зі школярами

Опубліковано: 28.03.2020 12:52
ЗНО та навчальний рік в 2020 році: у Міносвіти вирішили, що робити зі школярами

Українські школярі через карантин можуть продовжити навчання влітку.

Карантин в Україні через загрози поширення коронавірусу продовжили до 24 квітня, а це означає, що школярі будуть продовжувати навчання дистанційно. Що будуть робити далі зі школярами, розповіла в. о. міністра освіти та науки Людмила Мандзій.

Вона повідомила, що навчальний рік для всіх класів, крім випускного одинадцятого, можуть продовжити до 1 липня. За словами Мандзій, у міністерстві розглядають кілька варіантів для закінчення навчального року в Україні. Остаточне рішення буде прийматися тоді, коли будуть зрозумілі терміни закінчення карантину, пише Ровесник.

“За одним сценарієм навчальний рік закінчується 1 липня. Якщо буде можливість продовжити навчання в школах, то в травні або червні ми повернемося за парти. Узагальнимо матеріал викладений учням дистанційно, підіб’ємо підсумки”, – сказала в. о. міністра.

Для випускників також є два можливих варіанти. У першому випадку пробне зовнішнє незалежне оцінювання проведуть у травні, а основне ЗНО після 20 червня. У другому варіанті – і пробне та основне тестування пересунуть на червень.

“У будь-якому випадку ми готові провести зовнішнє незалежне оцінювання. Це залежить від часу, коли буде закінчено карантин. Закінчення навчального року для випускників 11-го класу буде залежати від закінчення основної сесії ЗНО”, – додала Мандзій.

Є зміни й для учнів 4-х та 9-х класів. Для них буде скасована державна підсумкова атестація у 2020 році.


Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

Відео

Ружена Волянська: Важливість Томосу для Тернопільщини

Анонс програми «Актуально з Руженою Волянською»

Новини БІЗНЕС КОМПАНЬЙОН

Молодіжні Новини

Комфорт Гурман