вологість:
тиск:
вітер:
Соціологи розповіли про причини бідності українців.
Чоловіки, які щодня цілують своїх дружин перед виходом на роботу, мають вищий дохід, ніж ті, які цього не роблять. Чоловіки, які мають звичку ранком перед виходом на роботу цілувати своїх дружин, живуть на 5 років більше інших.
Уже змалку вона відрізнялася поміж ровесниками бажанням охопити чим ширше коло захоплень. Від п`яти років займалася в клубі аеробіки «Наталі» та ансамблі танцю «Джерельце» під керівництвом крутих хореографів Наталії Гребенюк і Марини Євсюкової.
Сусід три роки поспіль їздив на роботу у Швецію. Працював із деревом, збирав меблі, зводив будинки. Запропонував поїхати з ним, — розповідає 27-річний Роман Вітковський із міста Копичинці Тернопільської області.
З 21 до 22 січня у Марійському духовному центрі «Зарваниця» перебувала спільнота християнських аніматорів «Зоря світла» із Заболотцівської об’єднаної територіальної громади Бродівського району Львівській області. Майже 30 хлопців і дівчат побували у паломницько-пізнавальній поїдці, щоб збагатитися духовно та знайти нові аніматорські покликання. Організував цю поїздку один із засновників кооперативу «Покрова» п. Ігор Околіта.
У перший день перебуванні у Зарваниці, молодь зустрілася з отцем Романом Демушем – засновником «Школи Християнського Аніматора» в Тернопільсько-Зборівській архиєпархії, який 20 років практикує аніматорство. Він провів для них пізнавальні лекції на теми: «Хто такий аніматор?», «Ігрологія», «Бансологія». Увечері спільнота взяла участь у вечірніх богослужіннях, пише tenews.org.ua.
Другий день аніматори розпочали зі Святої Літургії, яку пожертвували в своїх особистих наміреннях, а також за розвиток їхньої спільноти. Молодь оглянула святині Марійського духовного центру, почула історію явлення Божої Матері у Зарваниці, коли та як почали будувати Марійськиий духовний цент, – про це їм розповів отець Андрій Шалай. Також особливо сподобався паломникам «Український Єрусалим». На завершення аніматори молилися перед чудотворною іконою Зарваницької Матері Божої у парафіяльному храмі.
Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.