TerMedia

facebook google+ twiter skype rss

Новини з тернопільщини

Статті

Чому українці бідні: вчені назвали несподівану причину

Чому українці бідні: вчені назвали несподівану причину

Соціологи розповіли про причини бідності українців.

Ви будете здивовані: шокуючі факти про поцілунки

Ви будете здивовані: шокуючі факти про поцілунки

Чоловіки, які щодня цілують своїх дружин перед виходом на роботу, мають вищий дохід, ніж ті, які цього не роблять. Чоловіки, які мають звичку ранком перед виходом на роботу цілувати своїх дружин, живуть на 5 років більше інших.

Інтерв'ю

Дівчина з Тернопільщини стала офіцером поліції у США: всі подробиці

Дівчина з Тернопільщини стала офіцером поліції у США: всі подробиці

Уже змалку вона відрізнялася поміж ровесниками бажанням охопити чим ширше коло захоплень. Від п`яти років займалася в клубі аеробіки «Наталі» та ансамблі танцю «Джерельце» під керівництвом крутих хореографів Наталії Гребенюк і Марини Євсюкової.

Заробітчанин із Тернопільщини розповів про життя у Швеції

Заробітчанин із Тернопільщини розповів про життя у Швеції

Сусід три роки поспіль їздив на роботу у Швецію. Працював із деревом, збирав меблі, зводив будинки. Запропонував поїхати з ним, — розповідає 27-річний Роман Вітковський із міста Копичинці Тернопільської області.

У Збаразькій виправній колонії катують засуджених жінок

Опубліковано: 13.11.2019 18:03
У Збаразькій виправній колонії катують засуджених жінок
У Збаразькій виправній колонії на Тернопільщині під час моніторингового візиту виявили численні порушення прав засуджених жінок.

Про це повідомили на сайті Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

Деякі з них розцінили, як катування та жорстоке поводження. Всупереч вимогам кримінально-виконавчого законодавства, адміністрація установи не забезпечила належних комунально-побутових умов.

Зокрема, у відділеннях соціально-психологічної служби відсутнє опалення. Внаслідок проведення ремонтних робіт засуджені змушені перебувати в холодних переповнених приміщеннях, у тому числі в приміщенні спортзалу, понад дві доби (10-12º С вдень, 5-6º С вночі) зі стійким запахом фарби. При цьому вказані ремонті роботи проводяться безпосередньо засудженими жінками з червня місяця. Також у відвіданих відділеннях відсутня тепла вода.

Виявлено порушення права засуджених на контакт із зовнішнім світом. Засудженим дозволяють здійснювати телефонні дзвінки лише у разі наявності певної кількості охочих (від 10 осіб); утримувані масово звертались до учасників візиту про неможливість відправлення скарг та заяв до відповідних установ, оскільки адміністрацією встановлено практику заборони скаржитися на умови перебування чи неналежне поводження з боку працівників колонії, – пише ternopoliany.te.ua.

Крім цього, встановили порушення трудових прав утримуваних. У майстерні для виготовлення ялинкових іграшок, в якій наявний стійкий запах клею та відсутня вентиляція, виявлено 6 працюючих жінок. При цьому в порушення законодавства про працю вони офіційно не працевлаштовані, не забезпечені спецодягом, респіраторами тощо.

Водночас були встановлені порушення прав засуджених на охорону здоров’я та медичну допомогу. Зокрема, не виконуються вимоги інфекційного контролю за туберкульозом. Пункт збору мокроти розташували при вході в клініко-діагностичну лабораторію в місці для паління. В палатах другого легеневого відділення старі дерев’яні вікна заклеєні на зиму, що робить неможливим їх провітрювання.

Моніторинговою групою встановлено, що утримуваним жінкам не надається хірургічне лікування. При вивченні медичної документації виявлено двох пацієнток, які потребують хірургічного втручання. Роботу молодшого медичного персоналу виконують ув’язненні безоплатно.

За результатами моніторингового візиту до вказаної установи, Міністерству юстиції України та іншим органам буде спрямований відповідний звіт із зазначенням виявлених порушень прав засуджених та наданням рекомендацій щодо їх усунення.

74372799 841151106282562 4403839013237030912 n


Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

Відео

Ружена Волянська: Важливість Томосу для Тернопільщини

Анонс програми «Актуально з Руженою Волянською»

Новини БІЗНЕС КОМПАНЬЙОН

Молодіжні Новини

Комфорт Гурман