TerMedia

facebook google+ twiter skype rss

Новини з тернопільщини

Статті

Чому українці бідні: вчені назвали несподівану причину

Чому українці бідні: вчені назвали несподівану причину

Соціологи розповіли про причини бідності українців.

Ви будете здивовані: шокуючі факти про поцілунки

Ви будете здивовані: шокуючі факти про поцілунки

Чоловіки, які щодня цілують своїх дружин перед виходом на роботу, мають вищий дохід, ніж ті, які цього не роблять. Чоловіки, які мають звичку ранком перед виходом на роботу цілувати своїх дружин, живуть на 5 років більше інших.

Інтерв'ю

Дівчина з Тернопільщини стала офіцером поліції у США: всі подробиці

Дівчина з Тернопільщини стала офіцером поліції у США: всі подробиці

Уже змалку вона відрізнялася поміж ровесниками бажанням охопити чим ширше коло захоплень. Від п`яти років займалася в клубі аеробіки «Наталі» та ансамблі танцю «Джерельце» під керівництвом крутих хореографів Наталії Гребенюк і Марини Євсюкової.

Заробітчанин із Тернопільщини розповів про життя у Швеції

Заробітчанин із Тернопільщини розповів про життя у Швеції

Сусід три роки поспіль їздив на роботу у Швецію. Працював із деревом, збирав меблі, зводив будинки. Запропонував поїхати з ним, — розповідає 27-річний Роман Вітковський із міста Копичинці Тернопільської області.

Історія про жорстоке вбивство цуценяти пенсіонеркою отримала несподівану кінцівку

Опубліковано: 01.11.2019 18:30
Історія про жорстоке вбивство цуценяти пенсіонеркою отримала несподівану кінцівку
Допоки сусідів не було вдома, 74-річна жителька м. Кременець, що на Тернопільщині, взяла в руки сапу та скалічила до півсмерті двомісячне цуценя, яке напередодні граючись ганяло її курей. Такою була помста літньої жінки тварині за переполох, що песик навів на її свійську птицю.

Інцидент мав місце ще в липні цього року. Тоді скавчання собаки, яке баба відв’язала та викинула на узбіччя почув інший сусід, який і розповів господарям про усе, що відбувалось у них на подвір’ї. Песика негайно відвезли до ветеринара, у нього була розтрощена щелепа та інші численні травми, які не давали надії на життя. Тварину приспали, а на його мучительку написали заяву у поліцію за фактом жорстокого поводження з тваринами. Санкція статті передбачає арешт на строк до шести місяців або обмеженням волі на строк до трьох років. Але не у випадку з пенсіонеркою, – пише ternopoliany.te.ua.

Літня жінка відбулася «смішним» штрафом у 510 гривень (30 неоподаткованих мінімумів доходів громадян). У районному суді отримали документ-угоду про визнання винуватості, укладену між  прокурором Кременецької місцевої прокуратури та обвинуваченою. В ньому остання визнає вину у повному обсязі та щиро розкаюється. Відтак сторони угоди дійшли згоди щодо призначення покарання у вигляді штрафу.

Тож в оголошеному обвинувальному вироку, який нещодавно озвучили суді, йшлося про півтисячі гривень штрафу… за смерть невинної тварини. Пенсіонерка погодилась його сплатити, заперечень не мала, мовляв, була неправа і розуміє свою провину. Та чи не занадто гуманний на Кременеччині суд?


Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

Відео

Ружена Волянська: Важливість Томосу для Тернопільщини

Анонс програми «Актуально з Руженою Волянською»

Новини БІЗНЕС КОМПАНЬЙОН

Молодіжні Новини

Комфорт Гурман