TerMedia

facebook google+ twiter skype rss

Новини з тернопільщини

Статті

Чому українці бідні: вчені назвали несподівану причину

Чому українці бідні: вчені назвали несподівану причину

Соціологи розповіли про причини бідності українців.

Ви будете здивовані: шокуючі факти про поцілунки

Ви будете здивовані: шокуючі факти про поцілунки

Чоловіки, які щодня цілують своїх дружин перед виходом на роботу, мають вищий дохід, ніж ті, які цього не роблять. Чоловіки, які мають звичку ранком перед виходом на роботу цілувати своїх дружин, живуть на 5 років більше інших.

Інтерв'ю

Дівчина з Тернопільщини стала офіцером поліції у США: всі подробиці

Дівчина з Тернопільщини стала офіцером поліції у США: всі подробиці

Уже змалку вона відрізнялася поміж ровесниками бажанням охопити чим ширше коло захоплень. Від п`яти років займалася в клубі аеробіки «Наталі» та ансамблі танцю «Джерельце» під керівництвом крутих хореографів Наталії Гребенюк і Марини Євсюкової.

Заробітчанин із Тернопільщини розповів про життя у Швеції

Заробітчанин із Тернопільщини розповів про життя у Швеції

Сусід три роки поспіль їздив на роботу у Швецію. Працював із деревом, збирав меблі, зводив будинки. Запропонував поїхати з ним, — розповідає 27-річний Роман Вітковський із міста Копичинці Тернопільської області.

Українців зобов’язали платити за лічильники: Експерти пояснили, що треба робити

Опубліковано: 22.10.2019 19:03
Українців зобов’язали платити за лічильники: Експерти пояснили, що треба робити

Українців зобов’язали раз на три-чотири роки проводити перевірку лічильників гарячої та холодної води.

Якщо цього не зробити, комунальники погрожують ігнорувати показання приладів і нараховувати оплату за найвищим тарифом, – передають Патріоти України.

Роботи мають проводити спеціалізовані організації, у яких є ліцензія. Поки проводиться перевірка лічильника, платити за воду доведеться за середньомісячними показниками приладу за останні три місяці.

У “Київводоканалі” повідомили, що для перевірки лічильник води треба буде зняти і відправити у сервісний центр. У Києві перевірка разом із демонтажем і монтажем коштуватиме 457,73 грн: зняти і поставити – 380,94 грн, перевірка – 76,79 грн.

Проте в одному з ОСББ голова порадив мешканцям будинків, зданих в експлуатацію п’ять, сім і десять років тому, поставити нові прилади.

“Нам прийшла розсилка від глави нашого об’єднання мешканців про те, що треба зробити перевірку лічильників, оскільки їх від часу здачі будинків в експлуатацію ніхто не чіпав. Наш голова порекомендував купити і поставити нові: мовляв, так буде дешевше і швидше – новий коштує від 300 грн і його можна не перевіряти так часто”, – зазначила мешканка Ірпеня Тетяна Жиліна.

У “Київводоканалі” також додали, що якщо при заміні лічильника власник не поставить новий протягом 14 днів на абонентський облік, оплату за холодну воду йому нараховуватимуть за затвердженими законом середньомісячними нормами: 2,4 кубометри на людину за наявності централізованого гарячого водопостачання або ж 4 кубометри на людину за відсутності централізованого гарячого водопостачання.


Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

Відео

Ружена Волянська: Важливість Томосу для Тернопільщини

Анонс програми «Актуально з Руженою Волянською»

Новини БІЗНЕС КОМПАНЬЙОН

Молодіжні Новини

Комфорт Гурман