TerMedia

facebook google+ twiter skype rss

Новини з тернопільщини

Статті

Чому українці бідні: вчені назвали несподівану причину

Чому українці бідні: вчені назвали несподівану причину

Соціологи розповіли про причини бідності українців.

Ви будете здивовані: шокуючі факти про поцілунки

Ви будете здивовані: шокуючі факти про поцілунки

Чоловіки, які щодня цілують своїх дружин перед виходом на роботу, мають вищий дохід, ніж ті, які цього не роблять. Чоловіки, які мають звичку ранком перед виходом на роботу цілувати своїх дружин, живуть на 5 років більше інших.

Інтерв'ю

Дівчина з Тернопільщини стала офіцером поліції у США: всі подробиці

Дівчина з Тернопільщини стала офіцером поліції у США: всі подробиці

Уже змалку вона відрізнялася поміж ровесниками бажанням охопити чим ширше коло захоплень. Від п`яти років займалася в клубі аеробіки «Наталі» та ансамблі танцю «Джерельце» під керівництвом крутих хореографів Наталії Гребенюк і Марини Євсюкової.

Заробітчанин із Тернопільщини розповів про життя у Швеції

Заробітчанин із Тернопільщини розповів про життя у Швеції

Сусід три роки поспіль їздив на роботу у Швецію. Працював із деревом, збирав меблі, зводив будинки. Запропонував поїхати з ним, — розповідає 27-річний Роман Вітковський із міста Копичинці Тернопільської області.

Проща освітян у Зарваниці зібрала кілька тисяч педагогів

Опубліковано: 30.09.2019 17:03
Проща освітян у Зарваниці зібрала кілька тисяч педагогів

Кілька тисяч педагогів та працівників закладів освіти зібралися на професійну прощу 28 вересня у Марійському духовному центрі «Зарваниця», яка традиційно відбувається напередодні Дня працівника освіти.

Взяти участь у паломництві прибули вчителі з різних областей України: Тернопільської, Львівської, Івано-Франківської, Хмельницької та Чернівецької областей, – пише chasopys.te.ua.

Цьогорічна ІХ професійній проща освітян приурочена 150-річчю з дня народження церковного і громадського діяча отця Климентія Шептицького.

IMG 0095

У Малій базиліці Зарваницької Матері Божої відбулася Архиєрейська Літургія. Звертаючись до освітян, під час проповіді владика Теодор наголосив: «Ми, дорогі освітяни, що сьогодні прибули на прощу до Зарваниці, у своїх серцях принесли також і свої сім’ї, колег по роботі, учнів, студентів. Бо не тільки ми фізично є присутні, але і всі, хто близько біля нас протягом року, протягом нашого життя».

зображення viber 2019 09 28 16 27 15

По закінченню Літургії єпископ привітав освітян-паломників та попросив, щоб, перебуваючи у Зарваниці усі відчули себе однією великою родиною.

Опісля відбулося водосвяття та панахида за героями та мирними жителями, які загинули у боротьбі за волю України. Також освітяни молилися Хресну дорогу та на завершення відвідали комплекс копій споруд Святої землі – «Український Єрусалим».

Фото з сайту Тернопільсько-Зборівська архиєпархія УГКЦ


Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

Відео

Ружена Волянська: Важливість Томосу для Тернопільщини

Анонс програми «Актуально з Руженою Волянською»

Новини БІЗНЕС КОМПАНЬЙОН

Молодіжні Новини

Комфорт Гурман