TerMedia

facebook google+ twiter skype rss

Новини з тернопільщини

Статті

Чому українці бідні: вчені назвали несподівану причину

Чому українці бідні: вчені назвали несподівану причину

Соціологи розповіли про причини бідності українців.

Ви будете здивовані: шокуючі факти про поцілунки

Ви будете здивовані: шокуючі факти про поцілунки

Чоловіки, які щодня цілують своїх дружин перед виходом на роботу, мають вищий дохід, ніж ті, які цього не роблять. Чоловіки, які мають звичку ранком перед виходом на роботу цілувати своїх дружин, живуть на 5 років більше інших.

Інтерв'ю

Дівчина з Тернопільщини стала офіцером поліції у США: всі подробиці

Дівчина з Тернопільщини стала офіцером поліції у США: всі подробиці

Уже змалку вона відрізнялася поміж ровесниками бажанням охопити чим ширше коло захоплень. Від п`яти років займалася в клубі аеробіки «Наталі» та ансамблі танцю «Джерельце» під керівництвом крутих хореографів Наталії Гребенюк і Марини Євсюкової.

Заробітчанин із Тернопільщини розповів про життя у Швеції

Заробітчанин із Тернопільщини розповів про життя у Швеції

Сусід три роки поспіль їздив на роботу у Швецію. Працював із деревом, збирав меблі, зводив будинки. Запропонував поїхати з ним, — розповідає 27-річний Роман Вітковський із міста Копичинці Тернопільської області.

На Тернопільщині відкриють пансіон для літніх людей

Опубліковано: 28.09.2019 17:42
На Тернопільщині відкриють пансіон для літніх людей

У Підволочиську, на вулиці Надзбручанській, 54а, відкриють «Пансіонат для літніх людей». Таке рішення підтримав селищний голова Віталій Дацко та депутатський корпус.

Пансіонат міститиме три корпуси, де надаватимуться медичні й психологічні послуги по догляду за людьми похилого віку, особами з особливими потребами з можливістю постійного проживання. Також, для пенсіонерів будуть проводити дозвільні заняття, програми реабілітації та надаватимуть цілодобовий медичний супровід, – пише tenews.org.ua.

Перший корпус реконструюють під відділення стаціонарного догляду, а другий корпус під відділення денного перебування, в якому розміщені маніпуляційна кімната, кімната відпочинку, кімната реабілітації для осіб, що частково втратили здатність до самообслуговування і потребують соціально — побутові адаптації, харчоблок, санвузол, пральня.

В корпусі № 3 завершується реконструкція під відділення стаціонарного догляду з двомісними кімнатами, фойє-залом, кімнатою для медперсоналу та санвузлом.

До слова, у «Пансіонаті для літніх людей» будуть надавати допомогу як на платній основі, так і на безоплатній основі при комунальному закладі «Територіальний центр надання соціальних послуг Підволочиської селищної ради».

тернопіль, новини тернополя, новини тернопільщини, тернопільські новини,  Підволочиськ,  пансіон


Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

Відео

Ружена Волянська: Важливість Томосу для Тернопільщини

Анонс програми «Актуально з Руженою Волянською»

Новини БІЗНЕС КОМПАНЬЙОН

Молодіжні Новини

Комфорт Гурман