TerMedia

facebook google+ twiter skype rss

Новини з тернопільщини

Статті

Чому українці бідні: вчені назвали несподівану причину

Чому українці бідні: вчені назвали несподівану причину

Соціологи розповіли про причини бідності українців.

Ви будете здивовані: шокуючі факти про поцілунки

Ви будете здивовані: шокуючі факти про поцілунки

Чоловіки, які щодня цілують своїх дружин перед виходом на роботу, мають вищий дохід, ніж ті, які цього не роблять. Чоловіки, які мають звичку ранком перед виходом на роботу цілувати своїх дружин, живуть на 5 років більше інших.

Інтерв'ю

Дівчина з Тернопільщини стала офіцером поліції у США: всі подробиці

Дівчина з Тернопільщини стала офіцером поліції у США: всі подробиці

Уже змалку вона відрізнялася поміж ровесниками бажанням охопити чим ширше коло захоплень. Від п`яти років займалася в клубі аеробіки «Наталі» та ансамблі танцю «Джерельце» під керівництвом крутих хореографів Наталії Гребенюк і Марини Євсюкової.

Заробітчанин із Тернопільщини розповів про життя у Швеції

Заробітчанин із Тернопільщини розповів про життя у Швеції

Сусід три роки поспіль їздив на роботу у Швецію. Працював із деревом, збирав меблі, зводив будинки. Запропонував поїхати з ним, — розповідає 27-річний Роман Вітковський із міста Копичинці Тернопільської області.

На Тернопільщині призовникам, які ухилятимуться від армії, погрожують кримінальною відповідальністю

Опубліковано: 22.09.2019 21:55
На Тернопільщині призовникам, які ухилятимуться від армії, погрожують кримінальною відповідальністю
Трохи більше, ніж за тиждень, на Тернопільщині розпочнеться осінній призов, який триватиме з 1 жовтня до 31 грудня 2019 року. Призовників попереджають — за намагання уникнути служби у ЗСУ можна «заробити» кримінальне провадження.

Згідно з законом «Про військовий обов’язок і військову службу», під призов підпадають юнаки, яким ще не виповнилось 27 років, їх здоров’я відповідає встановленим нормам і вони не мають відтермінування від призову.

Загалом, під час майбутнього призову до Збройних сил України планують залучити 15 200 юнаків з різних куточків країни. Про це заявив начальник управління персоналу, заступник начальника штабу Командування Сухопутних військ Збройних сил України Геннадій Долгашов, – пише ternopoliany.te.ua.

“З них дев’ять тис. – до Збройних сил України, 4 тис. 400 – Національна гвардія, 1 тис. – Державна прикордонна служба і державна спеціальна служба транспорту – 800 осіб”, – повідомив він.

Як зауважив Долгашов, військовослужбовці строкової служби до виконання бойових завдань в районі проведення Операції об’єднаних сил не залучаються і залучатись не будуть. Ті, хто не має вищої освіти, служить 18 місяців, а призовники з вищою освітою – 12.

“Нагадаємо, що в Україні передбачено два види відповідальності за порушення законодавства про військову службу – адміністративна і кримінальна. За неявку у військкомат, як адміністративне покарання, застосовуються штрафні санкції. Адміністративне, яке вчинене вперше – штраф 85-119 грн, вдруге – 170-255 грн. Кримінальне – обмеження волі до трьох років”, – повідомив Геннадій Долгашов.


Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

Відео

Ружена Волянська: Важливість Томосу для Тернопільщини

Анонс програми «Актуально з Руженою Волянською»

Новини БІЗНЕС КОМПАНЬЙОН

Молодіжні Новини

Комфорт Гурман