TerMedia

facebook google+ twiter skype rss

Новини з тернопільщини

Статті

Чому українці бідні: вчені назвали несподівану причину

Чому українці бідні: вчені назвали несподівану причину

Соціологи розповіли про причини бідності українців.

Ви будете здивовані: шокуючі факти про поцілунки

Ви будете здивовані: шокуючі факти про поцілунки

Чоловіки, які щодня цілують своїх дружин перед виходом на роботу, мають вищий дохід, ніж ті, які цього не роблять. Чоловіки, які мають звичку ранком перед виходом на роботу цілувати своїх дружин, живуть на 5 років більше інших.

Інтерв'ю

Дівчина з Тернопільщини стала офіцером поліції у США: всі подробиці

Дівчина з Тернопільщини стала офіцером поліції у США: всі подробиці

Уже змалку вона відрізнялася поміж ровесниками бажанням охопити чим ширше коло захоплень. Від п`яти років займалася в клубі аеробіки «Наталі» та ансамблі танцю «Джерельце» під керівництвом крутих хореографів Наталії Гребенюк і Марини Євсюкової.

Заробітчанин із Тернопільщини розповів про життя у Швеції

Заробітчанин із Тернопільщини розповів про життя у Швеції

Сусід три роки поспіль їздив на роботу у Швецію. Працював із деревом, збирав меблі, зводив будинки. Запропонував поїхати з ним, — розповідає 27-річний Роман Вітковський із міста Копичинці Тернопільської області.

Володимир Іванишин: Мій пріоритет – підвищення рівня освіти українців (Відео)

Опубліковано: 08.07.2019 20:06
Володимир Іванишин: Мій пріоритет – підвищення рівня освіти українців (Відео)
Кандидат у народні депутати України Володимир Іванишин зустрівся з викладацьким колективом Борщівського агротехнічного коледжу. Саме тут він сім років працював на посаді директора, тому не з чужих слів знає, чим живе навчальний заклад та які проблеми доводиться щоденно вирішувати, – пише Бізнес Компаньйон Тернопіль.
У 2002 році коледж очолив Ярослав Козій. Чоловік каже, Володимира Іванишина знає давно, тому не сумнівається, що ті завдання, які кандидат ставить перед собою ідучи у Верховну Раду, він виконає.

– Так склалась наша доля, що ми ідемо разом нога в ногу. Різні роботи наші були в Більче-Золотому, Борщівському районі. Різні посади і самі цікаві наші посади були у ті роки, коли були проблеми з зарплатами вчителям, лікарям. Володимир Васильович працював в адміністрації, я працював головою районної ради і тоді нам вдалось допомогти нашим людям, щоб була зарплата. Ми тоді добре співпрацювали і допомогли людям, щоб їм краще жилось, – каже директор Борщівського агротехнічного коледжу Ярослав Козій.

Фахівець наголошує, Володимир Іванишин має великий життєвий та управлінський досвід. Він має чіткий план дій, знає як змінити країну, і що головне – при цьому не забуде про свій край.

– Він якраз має можливість зробити те, що мали б робити люди, які хочуть піти у ВР і напевно люди чекають змін у цьому напрямку. Я вірю, що Володимир Васильович може багато зробити для держави і в законодавчому напрямку, а особливо мене цікавить і я переживаю, щоб щось змінилось в нашому краї. Борщівському, Чортківському, Заліщицькому районах, – каже Ярослав Козій.

Особисто знайома з Володимиром Іванишином і викладачка Наталя Белюх. Каже, він людина слова. За роки праці у коледжі зумів покращити матеріально-технічну базу закладу, прикладав максимум зусиль до покращення навчально-виховного процесу, організовував нові відділення.

– Володимира Васильовича я знаю відколи прийшла сюди на роботу, ми разом співпрацювали. Знаю його, як успішну і вольову людину, працювала з ним певний час. Сподіваюсь, що такі люди мають лідерські якості і зможуть справді багато зробити для людей, – каже викладач української мови та літератури Борщівського агротехнічного коледжу Наталя Белюх.

У своїй передвиборчій програмі Володимир Іванишин зазначив, що працюватиме над підвищенням рівня освіти науки та культури. Також він готовий вносити зміни до законодавства і досягти вдосконалення освітньо-наукової діяльності в сферах вищої освіти. У Верховну Раду Володимир Іванишин іде від партії “Сила і честь”, бо саме там бачить однодумців.

– Мене багато партій запрошували, але я вибрав партію “Сила і честь”. Я погодився з Смешком йти, бо я його знаю, коли я ще працював заступником міністра промислової політики. Він тоді працював у науково-дослідному інституті, він доктор технічних наук, професор. Мені приємно з ним спілкуватись, бо ми з ним говоримо на одній мові. Він доктор технічних наук, я економічних, але технічний у мене напрямок. Він професор, я професор. В нас є про що говорити за перспективу. Тим більше він є стратег. Він бачить перспективу розвитку держави. То що я завжди кажу, керівник не повинен жити одним днем, а має думати, як буде жити керівник через рік, два, 5 років. Тому я іду з Смешком, – каже кандидат у народні депутати України від парії “Сила і Честь” по виборчому округу №167 Володимир Іванишин.

Стратегія, вірний напрямок і розвиток держави в усіх сферах – Володимир Іванишин впевнений, що саме з командою партії “Сила і честь” йому вдасться планувати, діяти і виконувати.

 

 


Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

Відео

Ружена Волянська: Важливість Томосу для Тернопільщини

Анонс програми «Актуально з Руженою Волянською»

Новини БІЗНЕС КОМПАНЬЙОН

Молодіжні Новини

Комфорт Гурман