TerMedia

facebook google+ twiter skype rss

Новини з тернопільщини

Статті

Чому українці бідні: вчені назвали несподівану причину

Чому українці бідні: вчені назвали несподівану причину

Соціологи розповіли про причини бідності українців.

Ви будете здивовані: шокуючі факти про поцілунки

Ви будете здивовані: шокуючі факти про поцілунки

Чоловіки, які щодня цілують своїх дружин перед виходом на роботу, мають вищий дохід, ніж ті, які цього не роблять. Чоловіки, які мають звичку ранком перед виходом на роботу цілувати своїх дружин, живуть на 5 років більше інших.

Інтерв'ю

Дівчина з Тернопільщини стала офіцером поліції у США: всі подробиці

Дівчина з Тернопільщини стала офіцером поліції у США: всі подробиці

Уже змалку вона відрізнялася поміж ровесниками бажанням охопити чим ширше коло захоплень. Від п`яти років займалася в клубі аеробіки «Наталі» та ансамблі танцю «Джерельце» під керівництвом крутих хореографів Наталії Гребенюк і Марини Євсюкової.

Заробітчанин із Тернопільщини розповів про життя у Швеції

Заробітчанин із Тернопільщини розповів про життя у Швеції

Сусід три роки поспіль їздив на роботу у Швецію. Працював із деревом, збирав меблі, зводив будинки. Запропонував поїхати з ним, — розповідає 27-річний Роман Вітковський із міста Копичинці Тернопільської області.

Через невчасну долікарську допомогу на померла 11-річна дівчинка

Опубліковано: 01.07.2019 13:03
Через невчасну долікарську допомогу на померла 11-річна дівчинка

Померла під час виступу на сцені. Тоді люди відзначали різдвяні свята, а в сім’ї пані Галини оплакували непоправну втрату. Історія одинадцятирічної Дарини із Бариша Бучацького району сколихнула всю Тернопільщину. Т1 Новини вирішили продовжують серію історій сімей, які втратили близьких.

28 грудня минулого року у школі, дівчинці під час виступу на сцені раптово стало погано і вона знепритомніла. Мама каже, жодних проблем зі здоров’ям у доньки не було.

“Вчитель підняв її, похлюпали водичкою. Вчителі виносять її на вулицю, на лавку. Дитина холодна на морозі, і вони в паніці”, каже мати Галина Димчук-Олійник, – пише tenews.org.ua.

Пані Галина розповідає, на момент трагедії шкільної медсестри у навчальному закладі не було. Медпункт був зачинений, тому ніхто не міг знайти жодних медикаментів. Сама ж жінка разом із чоловіком була на Хмельниччині у родичів, а про те що трапилось, мамі повідомила однокласниця Даринки.

“Я кричу: шукайте ліки, робіть щось. А через 200 метрів сільська амбулаторія і яка би вона не була, але спирт нашатирний 100% є. Ніхто не додумався взяти дитину на руки і бігти до тої лікарні. Зателефонували до фельдшерки, вона сказала, що хворіє. Взяв трубку її чоловік, підіть в аптеку коліть”, продовжує пані Галина.

На прохання однокласника потерпілої на допомогу прибігла його мама, медсестра місцевого геріатричного будинку. Але дорогоцінний час невблаганно збігав. Шкільна медсестра прийшла вже під кінець, зі слів пані Галини, жодної медичної допомоги вона не надала. Біологічну смерть зафіксували фельдшери Бучацької “швидкої”, які приїхали через 48 хвилин після виклику.

Майже відразу після трагедії звернулись у поліцію. Відкрито кримінальне провадження триває досудове розслідування.

“За висновками усіх експертиз там була проблема із серцем. Люди повинні також бути навчені, знати що робити в таких ситуаціях”, каже громадських активіст, екс-радник голови ТОДА з медичних питань Володимир Кулак.

Тепер сім’я кожного дня приходить на кладовище до Даринки, односельчани ще до сьогодні приносять квіти та іграшки. Пані Галина каже, не має права опускати руки, та стоятиме до останнього, аби винних покарали.


Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

Відео

Ружена Волянська: Важливість Томосу для Тернопільщини

Анонс програми «Актуально з Руженою Волянською»

Новини БІЗНЕС КОМПАНЬЙОН

Молодіжні Новини

Комфорт Гурман