TerMedia

facebook google+ twiter skype rss

Новини з тернопільщини

Статті

Чому українці бідні: вчені назвали несподівану причину

Чому українці бідні: вчені назвали несподівану причину

Соціологи розповіли про причини бідності українців.

Ви будете здивовані: шокуючі факти про поцілунки

Ви будете здивовані: шокуючі факти про поцілунки

Чоловіки, які щодня цілують своїх дружин перед виходом на роботу, мають вищий дохід, ніж ті, які цього не роблять. Чоловіки, які мають звичку ранком перед виходом на роботу цілувати своїх дружин, живуть на 5 років більше інших.

Інтерв'ю

Дівчина з Тернопільщини стала офіцером поліції у США: всі подробиці

Дівчина з Тернопільщини стала офіцером поліції у США: всі подробиці

Уже змалку вона відрізнялася поміж ровесниками бажанням охопити чим ширше коло захоплень. Від п`яти років займалася в клубі аеробіки «Наталі» та ансамблі танцю «Джерельце» під керівництвом крутих хореографів Наталії Гребенюк і Марини Євсюкової.

Заробітчанин із Тернопільщини розповів про життя у Швеції

Заробітчанин із Тернопільщини розповів про життя у Швеції

Сусід три роки поспіль їздив на роботу у Швецію. Працював із деревом, збирав меблі, зводив будинки. Запропонував поїхати з ним, — розповідає 27-річний Роман Вітковський із міста Копичинці Тернопільської області.

П’яні активісти побили прихожан: скандал з переходом в ПЦУ

Опубліковано: 19.04.2019 19:03
П’яні активісти побили прихожан: скандал з переходом в ПЦУ

Перехід з УПЦ МП в ПЦУ здійснив ще один храм під Рівним.

Перехід УПЦ МП в ПЦУ в селі Поліське Рівненській області закінчився гучним скандалом. В УПЦ Московського Патріархату стверджують, що активісти Православної церкви України силою захопили Свято-Михайлівський храм. Про це повідомляє інформаційно-просвітницький відділ УПЦ МП, – пише rbc.ua.

В УПЦ МП зазначили, що приводом для провокаційних дій активістів стали дії голова Рівненської ОДА Олексія Муляренко, який зареєстрував громаду ПЦУ на основі особистих даних релігійної Свято-Михайлівської громади УПЦ.

Раніше голова ОДА Муляренко заявив, що у Рівненській області зареєстровано понад 40 громад Православної церкви України. При цьому вони всі зробили свій вибір добровільно і законно.

Священик УПЦ МП розповів про те, що сільський голова всіх напоїв і п’яні активісти били людей і ламали ворота перед храмом. Потім вони вирвали двері і зайшли в церкву. При цьому поліція відкинула прихильників УПЦ МП і створила спеціальний коридор.

Церковний скандал (відео: YouTube/Українська Православна Церква)

Він також заявив, що йому розбили камеру, на яку він усе знімав. Активісти били людей, матінку копали ногами, а батюшку взагалі відвезли в лікарню.

При цьому Муляренко в ефірі телеканалу “UA Рівне” розповів, що перехід громади УПЦ МП до ПЦУ відбувається максимально прозоро і відкрито. Громада приймає рішення і голосує. Крім того, всі ці дії фіксуються на відео.

У Рівненській ОДА спростували заяви священнослужителів УПЦ (МП) про примусової ліквідації парафій і перехід до ПЦУ близько 60 парафій УПЦ (МП).


Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

Відео

Ружена Волянська: Важливість Томосу для Тернопільщини

Анонс програми «Актуально з Руженою Волянською»

Новини БІЗНЕС КОМПАНЬЙОН

Молодіжні Новини

Комфорт Гурман