TerMedia

facebook google+ twiter skype rss

Новини з тернопільщини

Статті

Чому українці бідні: вчені назвали несподівану причину

Чому українці бідні: вчені назвали несподівану причину

Соціологи розповіли про причини бідності українців.

Ви будете здивовані: шокуючі факти про поцілунки

Ви будете здивовані: шокуючі факти про поцілунки

Чоловіки, які щодня цілують своїх дружин перед виходом на роботу, мають вищий дохід, ніж ті, які цього не роблять. Чоловіки, які мають звичку ранком перед виходом на роботу цілувати своїх дружин, живуть на 5 років більше інших.

Інтерв'ю

Дівчина з Тернопільщини стала офіцером поліції у США: всі подробиці

Дівчина з Тернопільщини стала офіцером поліції у США: всі подробиці

Уже змалку вона відрізнялася поміж ровесниками бажанням охопити чим ширше коло захоплень. Від п`яти років займалася в клубі аеробіки «Наталі» та ансамблі танцю «Джерельце» під керівництвом крутих хореографів Наталії Гребенюк і Марини Євсюкової.

Заробітчанин із Тернопільщини розповів про життя у Швеції

Заробітчанин із Тернопільщини розповів про життя у Швеції

Сусід три роки поспіль їздив на роботу у Швецію. Працював із деревом, збирав меблі, зводив будинки. Запропонував поїхати з ним, — розповідає 27-річний Роман Вітковський із міста Копичинці Тернопільської області.

На Тернопільщині увірвалися в будинок та силоміць забрали від матері дитину? (Відео, фото)

Опубліковано: 15.04.2019 13:48
На Тернопільщині увірвалися в будинок та силоміць забрали від матері дитину? (Відео, фото)
«Вони увірвалися в будинок. Поки один чоловік тримав мене за руки, відняли мою донечку», — розповідає мати чотирьох дітей, жителька села Слов’ятин Бережанського району, що на Тернопільщині Галина С. Жінка вважає, що її дитину члени Служби у справах дітей забрали незаконно.

На відео , яке оприлюднив у групі Бережанці та бережанська діаспора у facebook  керівник місцевого органу опіки та піклування Віктор Довгань, пані Галина розповідає, що до неї приїхали правоохоронці спільно з представниками Служби у справах дітей. Матір, яка проживає без чоловіка, звинуватили у жорстокому поводженні з молодшою дочкою Кариною: «кидає дитину до підлоги, стіни». Жінці також пояснили, що від її дочки були скарги, – пише ternopoliany.te.ua.

Галина С. також наголошує, що їй навіть не дали одягнути дитину – тримали маму за руки, доки дівчинку посадять у машину. Жінка показує Віктору Довганю два документи, які їй залишили після того, як забрали дочку: роз’яснення причини відняття дитини та розпорядження голови райдержадміністрації.

Як пояснює Віктор Довгань, його ніхто не попереджав, що маленьку Карину мають забрати від жінки. Окрім цього чоловік заявляє, що один із документів не має підпису голови адміністрації. Пан Віктор також наголошує, що не бачить причини відняття дівчинки від матері, адже в домі родини є всі необхідні для задоволення потреб речі – їжа, одяг, меблі, техніка…

Додамо, що наразі мати зателефонувала у відділення поліції та проінформувала про насильне вилучення дитини з сімї. Поліцейські повідомили пані Галину, що до її будинку незабаром прибудуть поліцейські.

56811294_1946059338831334_1759349759857917952_n.jpg

56707538_1946059368831331_1834677679433973760_n.jpg


Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

Відео

Ружена Волянська: Важливість Томосу для Тернопільщини

Анонс програми «Актуально з Руженою Волянською»

Новини БІЗНЕС КОМПАНЬЙОН

Молодіжні Новини

Комфорт Гурман