TerMedia

facebook google+ twiter skype rss

Новини з тернопільщини

Статті

Чому українці бідні: вчені назвали несподівану причину

Чому українці бідні: вчені назвали несподівану причину

Соціологи розповіли про причини бідності українців.

Ви будете здивовані: шокуючі факти про поцілунки

Ви будете здивовані: шокуючі факти про поцілунки

Чоловіки, які щодня цілують своїх дружин перед виходом на роботу, мають вищий дохід, ніж ті, які цього не роблять. Чоловіки, які мають звичку ранком перед виходом на роботу цілувати своїх дружин, живуть на 5 років більше інших.

Інтерв'ю

Дівчина з Тернопільщини стала офіцером поліції у США: всі подробиці

Дівчина з Тернопільщини стала офіцером поліції у США: всі подробиці

Уже змалку вона відрізнялася поміж ровесниками бажанням охопити чим ширше коло захоплень. Від п`яти років займалася в клубі аеробіки «Наталі» та ансамблі танцю «Джерельце» під керівництвом крутих хореографів Наталії Гребенюк і Марини Євсюкової.

Заробітчанин із Тернопільщини розповів про життя у Швеції

Заробітчанин із Тернопільщини розповів про життя у Швеції

Сусід три роки поспіль їздив на роботу у Швецію. Працював із деревом, збирав меблі, зводив будинки. Запропонував поїхати з ним, — розповідає 27-річний Роман Вітковський із міста Копичинці Тернопільської області.

У Шумську комунальне підприємство ледь не обрахувало людей на 431 тисячу гривень

Опубліковано: 22.10.2018 18:03
У Шумську комунальне підприємство ледь не обрахувало людей на 431 тисячу гривень
Працівники Держпродспоживслужби провели перевірку прогнозних планових тарифів міського комунального підприємства «Шумськкомунсервіс», яке самостійно звернулось до управління Держпродспоживслужби в  області для перевірки планових тарифів на послуги з водопостачання та вивезення твердих побутових відходів, – пише ternopoliany.te.ua.

При позаплановій перевірці підприємства встановлено порушення порядку формування тарифів, зокрема

– на послугу з водопостачання  – недотримання вимог законодавства щодо включення завищеного розміру інвестиційної складової в плановий тариф;

–  на послугу з вивезення твердих побутових відходів  – недотримання вимог законодавства щодо включення розміру граничного рівня рентабельності  в плановий тариф;

За результатами проведеної позапланової перевірки підприємства  попереджено обрахування споживачів у розрахунку на рік в сумі 431,8 тис. гривень, повідомили у Держпродспоживслужбі.

Дана робота була проведена в рамках повноважень територіальних органів Держпродспоживслужби – функція органів державного нагляду (контролю) у сфері дотримання вимог законодавства при формуванні, встановленні та застосуванні державних регульованих цін (тарифів) на житлово-комунальні послуги суб’єктами господарювання – надавачами послуг передбачає широкі можливості попередження впровадження економічно необґрунтованих тарифів та захисту прав споживачів.


Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

Відео

Ружена Волянська: Важливість Томосу для Тернопільщини

Анонс програми «Актуально з Руженою Волянською»

Новини БІЗНЕС КОМПАНЬЙОН

Молодіжні Новини

Комфорт Гурман