TerMedia

facebook google+ twiter skype rss

Новини з тернопільщини

Статті

Чому українці бідні: вчені назвали несподівану причину

Чому українці бідні: вчені назвали несподівану причину

Соціологи розповіли про причини бідності українців.

Ви будете здивовані: шокуючі факти про поцілунки

Ви будете здивовані: шокуючі факти про поцілунки

Чоловіки, які щодня цілують своїх дружин перед виходом на роботу, мають вищий дохід, ніж ті, які цього не роблять. Чоловіки, які мають звичку ранком перед виходом на роботу цілувати своїх дружин, живуть на 5 років більше інших.

Інтерв'ю

Дівчина з Тернопільщини стала офіцером поліції у США: всі подробиці

Дівчина з Тернопільщини стала офіцером поліції у США: всі подробиці

Уже змалку вона відрізнялася поміж ровесниками бажанням охопити чим ширше коло захоплень. Від п`яти років займалася в клубі аеробіки «Наталі» та ансамблі танцю «Джерельце» під керівництвом крутих хореографів Наталії Гребенюк і Марини Євсюкової.

Заробітчанин із Тернопільщини розповів про життя у Швеції

Заробітчанин із Тернопільщини розповів про життя у Швеції

Сусід три роки поспіль їздив на роботу у Швецію. Працював із деревом, збирав меблі, зводив будинки. Запропонував поїхати з ним, — розповідає 27-річний Роман Вітковський із міста Копичинці Тернопільської області.

В Підволочиську зародився «Пласт»

Опубліковано: 18.09.2018 09:37
В Підволочиську зародився «Пласт»
????????????????????????????????????

В суботу 15 вересня 27 дітей з Підволочиська взяли участь у відзначені відкриття Пластового Року, який відбувся на центральній площі міста Тернополя.

Напередодні поїздки в Тернопіль на святкове дійство в Територіальному центрі надання соціальних послуг відбулася зустріч з представниками обласного осередку Пласту Шамрач Оксани та Сергія Юзика. Ідею створення Підволочиського Пласту продовжили владика Нестор та священик церкви Пресвятого Серця Христового отець Василь Павлюк,  активно розпочавши роботу разом з молоддю Підволочищини. За підтримки селищної ради наші діти з Підволочиська поїхали на відкриття Пластового Року. Проявили ініціативу у започаткуванні та розвитку пластунського руху Андрій та Олена Ільчишин, – пише ternopilinfo.com.

Урочистою ходою колона пластунів пройшла вулицею Руською до Театрального майдану. На площі відбулося відкриття заходу, пов’язали хустки новим юним пластунам, також перевели новаків в улад пластунів-юнаків. Загалом на відкритті заходу було присутньо близько 400 людей. Після цього відбулася розважальна програма у селі Пронятині зі спортивними, інтелектуальними іграми та квестом. Підволочисці назвалися “Станиця Підволочиського Пласту – НСОУ» і взяли участь у всіх святкових та розважальних заходах. Попереду нас чекає ще велика робота, проте з Божою допомогою і при підтримці молодих і ініціативних людей все вдасться.


Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

Відео

Ружена Волянська: Важливість Томосу для Тернопільщини

Анонс програми «Актуально з Руженою Волянською»

Новини БІЗНЕС КОМПАНЬЙОН

Молодіжні Новини

Комфорт Гурман