TerMedia

facebook google+ twiter skype rss

Новини з тернопільщини

Статті

Чому українці бідні: вчені назвали несподівану причину

Чому українці бідні: вчені назвали несподівану причину

Соціологи розповіли про причини бідності українців.

Ви будете здивовані: шокуючі факти про поцілунки

Ви будете здивовані: шокуючі факти про поцілунки

Чоловіки, які щодня цілують своїх дружин перед виходом на роботу, мають вищий дохід, ніж ті, які цього не роблять. Чоловіки, які мають звичку ранком перед виходом на роботу цілувати своїх дружин, живуть на 5 років більше інших.

Інтерв'ю

Дівчина з Тернопільщини стала офіцером поліції у США: всі подробиці

Дівчина з Тернопільщини стала офіцером поліції у США: всі подробиці

Уже змалку вона відрізнялася поміж ровесниками бажанням охопити чим ширше коло захоплень. Від п`яти років займалася в клубі аеробіки «Наталі» та ансамблі танцю «Джерельце» під керівництвом крутих хореографів Наталії Гребенюк і Марини Євсюкової.

Заробітчанин із Тернопільщини розповів про життя у Швеції

Заробітчанин із Тернопільщини розповів про життя у Швеції

Сусід три роки поспіль їздив на роботу у Швецію. Працював із деревом, збирав меблі, зводив будинки. Запропонував поїхати з ним, — розповідає 27-річний Роман Вітковський із міста Копичинці Тернопільської області.

Прочани були змушені йти пішки, бо неадекватний таксист їм нахамив і висадив з авто (Фото)

Опубліковано: 06.09.2019 13:12
Прочани були змушені йти пішки, бо неадекватний таксист їм нахамив і висадив з авто (Фото)
Мешканців Тернопільщини, а також гостей попереджають про водія таксі з Почаєва, який обдурює пасажирів та веде себе неадекватно. Жертвою таксиста-хама стала родина з сусідньої області, які домовились із ним їхати до джерела Святої Анни і назад.

Втім, у зворотну сторону людям довелось іти пішки.

Про це у спільноті «Типовий Почаїв» анонімно написала одна з прочанок.

«Хочу поділитися враженнями від “чудової” поїздки з почаївським таксистом. Хам! Грубіян! Брехун!

Я приїхала з родиною з іншої області. Хотіла відвідати святі місця. В Почаєві попередньо знайшли готель, відвідали Лавру, Скит і вирішили поїхати на джерело Святої Анни. Домовились з таксистом, поїхали на джерело окунутися у воду і помолитися. Вже коли сіли їхати назад, таксист назвав ціну в два рази більшу!!! В Почаєві ми говорили зовсім за іншу ціну! Стільки грошей у нас не було і нам довелося йти пішки і добиратися попутками.

Цей водій нам нахамив. Сказав що через нас сьогодні майже нічого не заробив. Слухати нас не хотів. Коли їде дорогою постійно порушує правила, кричить іншим водіям через вікно. Свариться з іншими таксистами.

Хочемо попередити інших – це таксі не варто вашої уваги, часу та нервів. Люди приїжджають на святі місця помолитися, вклонитися Іконі Почаївської Божої Матері. Знайти душевний спокій. А це хамло нам зіпсувало весь відпочинок!!!», — йдеться у дописі.

У спільноті розмістили і фото горе-тасиста та його машини. Люди впізнали чоловіка. У коментарях пишуть, що для нього обдурювати пасажирів — звична справа. Місцеві навіть стверджують, що за свою поведінку він вже неодноразово отримував на горіхи, втім, марно.

«Також та сама історія була… Домовилися за одну ціну а він взяв вдвічі більше і хамив іншим людям цілу дорогу», — пише Nadia Shpak.

«Люди добрі, це неадекватний чоловік, причому хворіє на епілептичну хворобу (припадки), хто є медики, мене зрозуміють. Люди добрі,  обходьте, минайте десятими дорогами цього горе-водія-таксиста. Краще іти пішки, аніж їхати з цим хворим хамлом!!!», — додає Іра Зінкевич.

69464408_504433110128792_6962641603181674496_n.jpg


Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

Відео

Ружена Волянська: Важливість Томосу для Тернопільщини

Анонс програми «Актуально з Руженою Волянською»

Новини БІЗНЕС КОМПАНЬЙОН

Молодіжні Новини