TerMedia

facebook google+ twiter skype rss

Новини з тернопільщини

Статті

Чому українці бідні: вчені назвали несподівану причину

Чому українці бідні: вчені назвали несподівану причину

Соціологи розповіли про причини бідності українців.

Ви будете здивовані: шокуючі факти про поцілунки

Ви будете здивовані: шокуючі факти про поцілунки

Чоловіки, які щодня цілують своїх дружин перед виходом на роботу, мають вищий дохід, ніж ті, які цього не роблять. Чоловіки, які мають звичку ранком перед виходом на роботу цілувати своїх дружин, живуть на 5 років більше інших.

Інтерв'ю

Дівчина з Тернопільщини стала офіцером поліції у США: всі подробиці

Дівчина з Тернопільщини стала офіцером поліції у США: всі подробиці

Уже змалку вона відрізнялася поміж ровесниками бажанням охопити чим ширше коло захоплень. Від п`яти років займалася в клубі аеробіки «Наталі» та ансамблі танцю «Джерельце» під керівництвом крутих хореографів Наталії Гребенюк і Марини Євсюкової.

Заробітчанин із Тернопільщини розповів про життя у Швеції

Заробітчанин із Тернопільщини розповів про життя у Швеції

Сусід три роки поспіль їздив на роботу у Швецію. Працював із деревом, збирав меблі, зводив будинки. Запропонував поїхати з ним, — розповідає 27-річний Роман Вітковський із міста Копичинці Тернопільської області.

З 2020 року пологи українок оплачуватиме Національна служба здоров’я

Опубліковано: 18.08.2019 19:16
З 2020 року пологи українок оплачуватиме Національна служба здоров’я

З 2020 року Національна служба здоров’я платитиме лікарням за пологи. Тариф буде у межах 8000-9000 гривень. Ні за що доплачувати породіллям не доведеться, в тариф входить все.

Про це заявив голова Національної служби здоров’я України Олег Петренко в інтерв’ю «Сегодня«.

За словами Петренка, ця цифра може корегуватися і буде законною, коли буде затверджена законом про державний бюджет у додатку «Програма медичних гарантій», де будуть тарифи, – пише tenews.org.ua.

«За минулий рік було 374 тисячі пологів. Якщо додати до розрахунків витрат медикаменти, як необхідну частину, то отримаємо тариф на пологи. Я не можу назвати його до моменту, поки його не затверджено. Але він в межах 8000-9000 гривень», – зазначив глава НСЗУ.

На запитання, чи не доведеться українцям доплачувати за пологи, Петренко запевнив, що не доведеться.

«Ні, не доведеться. Якщо пологовий будинок, який укладе з нами договір, буде брати доплату – це буде пряме порушення договору», – наголосив він.

Окрім того, зазначив Петренко, в тариф входить все. «З вас не можуть брати ніяких додаткових оплат. Якщо буде по-іншому, люди зможуть з 2020 року про це заявити, скориставшись нашою гарячою лінією за номером 1677 чи подати заяву про вимагання коштів», – сказав він.

Якщо такі випадки будуть задокументовані, то це стане підставою для перевірки, а за результатом – призупинення чи навіть розірвання договору, запевнив Петренко. «Я не думаю, що хтось буде ризикувати втратити фінансування. В інших країнах, де почалася ця реформа, мало хто ризикував», – додав голова Нацслужби здоров’я.


Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

Відео

Ружена Волянська: Важливість Томосу для Тернопільщини

Анонс програми «Актуально з Руженою Волянською»

Новини БІЗНЕС КОМПАНЬЙОН

Молодіжні Новини