TerMedia

facebook google+ twiter skype rss

Новини з тернопільщини

Статті

Ви будете здивовані: шокуючі факти про поцілунки

Ви будете здивовані: шокуючі факти про поцілунки

Чоловіки, які щодня цілують своїх дружин перед виходом на роботу, мають вищий дохід, ніж ті, які цього не роблять. Чоловіки, які мають звичку ранком перед виходом на роботу цілувати своїх дружин, живуть на 5 років більше інших.

Російська різанина в Батурині: що сталося 310 років тому?

Російська різанина в Батурині: що сталося 310 років тому?

310 років тому військо російського царя Петра І жорстоко знищило українське місто Батурин. На той час місто було гетьманською столицею. Жахливі події отримали в історію назву «Батуринська трагедія» та «Страшна різанина».

Інтерв'ю

Дівчина з Тернопільщини стала офіцером поліції у США: всі подробиці

Дівчина з Тернопільщини стала офіцером поліції у США: всі подробиці

Уже змалку вона відрізнялася поміж ровесниками бажанням охопити чим ширше коло захоплень. Від п`яти років займалася в клубі аеробіки «Наталі» та ансамблі танцю «Джерельце» під керівництвом крутих хореографів Наталії Гребенюк і Марини Євсюкової.

Заробітчанин із Тернопільщини розповів про життя у Швеції

Заробітчанин із Тернопільщини розповів про життя у Швеції

Сусід три роки поспіль їздив на роботу у Швецію. Працював із деревом, збирав меблі, зводив будинки. Запропонував поїхати з ним, — розповідає 27-річний Роман Вітковський із міста Копичинці Тернопільської області.

Бабуся напилася до нестями: На кладовищі знайшли дворічного хлопчика (Фото)

Опубліковано: 13.08.2019 09:56
Бабуся напилася до нестями: На кладовищі знайшли дворічного хлопчика (Фото)

Бабуся хлопчика до нестями напилася і залишила його без нагляду.

В Одесі на кладовищі була знайдена маленька дитина, яка бігала між могил без нагляду дорослих. Дворічного хлопчика помітили люди і викликали правоохоронців. Інцидент стався 11 серпня, повідомили в прес-службі управління патрульної поліції в Одеській області, – пише Ровесник.

Прибувши на місце виклику на 2-е Християнське кладовище патрульні виявили і саму дитину, і її бабусю – жінка була в стані сильного алкогольного сп’яніння.

Знайти горе-бабусю вдалося тільки після уважного обстеження території цвинтаря. Вона нічого пояснити правоохоронцям не змогла, лише грубо лаялася на “копів”.

Патрульні встановили місце її проживання і змогли знайти в телефоні номер мами хлопчика і зв’язалися з нею, розповівши про інцидент. Жінка сказала, що забрати свого сина зможе тільки після 21.00. П’яну жінку доставили у відділення поліції, а хлопчика передали інспекторам ювенальної превенції.

Блукав серед могил: в Одесі на кладовищі знайшли дворічного хлопчика (фото)

“Шановні громадяни! Якщо ви стали свідком неналежного виконання обов’язків по догляду за дитиною, побачили дітей, залишених без нагляду дорослих – не втрачайте часу, відразу телефонуйте на 102. Байдужість може стати причиною трагедії!” – закликали в патрульній поліції.


Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

Відео

Ружена Волянська: Важливість Томосу для Тернопільщини

Анонс програми «Актуально з Руженою Волянською»

Новини БІЗНЕС КОМПАНЬЙОН

Молодіжні Новини