TerMedia

facebook google+ twiter skype rss

Новини з тернопільщини

Статті

Ви будете здивовані: шокуючі факти про поцілунки

Ви будете здивовані: шокуючі факти про поцілунки

Чоловіки, які щодня цілують своїх дружин перед виходом на роботу, мають вищий дохід, ніж ті, які цього не роблять. Чоловіки, які мають звичку ранком перед виходом на роботу цілувати своїх дружин, живуть на 5 років більше інших.

Російська різанина в Батурині: що сталося 310 років тому?

Російська різанина в Батурині: що сталося 310 років тому?

310 років тому військо російського царя Петра І жорстоко знищило українське місто Батурин. На той час місто було гетьманською столицею. Жахливі події отримали в історію назву «Батуринська трагедія» та «Страшна різанина».

Інтерв'ю

Дівчина з Тернопільщини стала офіцером поліції у США: всі подробиці

Дівчина з Тернопільщини стала офіцером поліції у США: всі подробиці

Уже змалку вона відрізнялася поміж ровесниками бажанням охопити чим ширше коло захоплень. Від п`яти років займалася в клубі аеробіки «Наталі» та ансамблі танцю «Джерельце» під керівництвом крутих хореографів Наталії Гребенюк і Марини Євсюкової.

Заробітчанин із Тернопільщини розповів про життя у Швеції

Заробітчанин із Тернопільщини розповів про життя у Швеції

Сусід три роки поспіль їздив на роботу у Швецію. Працював із деревом, збирав меблі, зводив будинки. Запропонував поїхати з ним, — розповідає 27-річний Роман Вітковський із міста Копичинці Тернопільської області.

Тернополяни підтримують ініціативу Ігоря Побера щодо безкоштовної перевірки крові на вміст цукру

Опубліковано: 14.07.2019 10:50
Тернополяни підтримують ініціативу Ігоря Побера щодо безкоштовної перевірки крові на вміст цукру
Люди обурені, що ініціатива народного депутата Ігоря Побера щодо безкоштовної перевірки рівня цукру у крові зустріла опір окремих громадських організацій, – пише Бізнес Компаньйон Тернопіль.
Вони зазначають, зокрема, що така акція є неправомірною у передвиборчий період. Ми вирішили запитати у тернополян, чи погоджуються вони із тим, що проводити перевірку на вміст цукру на вулицях міста треба заборонити.

– Я не підтримую, – каже пані Інна. – Я старша людина, солодке вживаю. Ну і хочу знати що у мене. Як підеш у поліклініку, то там черга така…

– Я вважаю що не варто, якщо є така добра ініціатива. Тому що в даний час багато цукровим діабетом хворіють і така заборона – тільки шкода для людей, – переконаний пан Петро.

– А з яких причин забороняти? Я рахую це позитивно, скажем, ініціатива відносно Ігоря Побера, чому б і ні, – каже пан Роман.

– Нормально, добре взнати, який процент в тебе цукру, аналіз крові, – додає пан Володимир. – Та як людина хоче взнати, то значить нормально, корисно для людини, і взнала, чи нормально. Нормально, може бути, так, я не проти.

– Це добре, хай люди собі здають, щоб не бігати по поліклініках, тут дуже зручно– вважає пан Олег.

– Я вважаю – це необхідно навіть, тому що люди зайняті, по-перше, по-друге, люди не дуже часто задумуються, що варто було би перевірити себе, профілактику зробити захворюваності дуже важливо. Тому що аналіз забирають кваліфіковані фахівці, які потім можуть порадити, чи треба звернутися до лікаря, чи повідомлять нормальний результат, – каже пані Марія.

Зазначимо, що подібна акція, направлена на покращення здоров’я тернополян, далеко не перша для Ігоря Побера. Зокрема, у березні народний обранець спільно із представниками Міжнародного благодійного фонду «Manus Dei» передав медичне обладнання до Тернопільської міської дитячої лікарні. А восени 2018 року завдяки такій спільній роботі Тернопільська міська лікарня №2 отримала сучасне ендоскопічне обладнання.

 


Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

Відео

Ружена Волянська: Важливість Томосу для Тернопільщини

Анонс програми «Актуально з Руженою Волянською»

Новини БІЗНЕС КОМПАНЬЙОН

Молодіжні Новини