TerMedia

facebook google+ twiter skype rss

Новини з тернопільщини

Статті

Чому українці бідні: вчені назвали несподівану причину

Чому українці бідні: вчені назвали несподівану причину

Соціологи розповіли про причини бідності українців.

Ви будете здивовані: шокуючі факти про поцілунки

Ви будете здивовані: шокуючі факти про поцілунки

Чоловіки, які щодня цілують своїх дружин перед виходом на роботу, мають вищий дохід, ніж ті, які цього не роблять. Чоловіки, які мають звичку ранком перед виходом на роботу цілувати своїх дружин, живуть на 5 років більше інших.

Інтерв'ю

Дівчина з Тернопільщини стала офіцером поліції у США: всі подробиці

Дівчина з Тернопільщини стала офіцером поліції у США: всі подробиці

Уже змалку вона відрізнялася поміж ровесниками бажанням охопити чим ширше коло захоплень. Від п`яти років займалася в клубі аеробіки «Наталі» та ансамблі танцю «Джерельце» під керівництвом крутих хореографів Наталії Гребенюк і Марини Євсюкової.

Заробітчанин із Тернопільщини розповів про життя у Швеції

Заробітчанин із Тернопільщини розповів про життя у Швеції

Сусід три роки поспіль їздив на роботу у Швецію. Працював із деревом, збирав меблі, зводив будинки. Запропонував поїхати з ним, — розповідає 27-річний Роман Вітковський із міста Копичинці Тернопільської області.

Настоятель Почаївської Лаври не визнає вину Росії у війні на Донбасі?

Опубліковано: 04.07.2019 11:03
Настоятель Почаївської Лаври не визнає вину Росії у війні на Донбасі?

Одразу декілька гучних політичних заяв та закидів у бік державних посадовців зробив настоятель Почаївської Лаври УПЦ МП під час проповіді на недільному богослужінні в монастирі 30 червня, – пише За Збручем.

Відповідне відео з аудіозаписом літургії представники Лаври розмістили на своєму каналі в You-tube (див. з 3:27:30).

Замість релігійної проповіді Почаївський владика, не називаючи конкретних прізвищ, процитував чинного президента та назвав Томос про автокефалію ПЦУ «термосом», а екс-очільника нашої держави (а не президента Російської Федерації Владіміра Путіна) звинуватив у розпалюванні війни на Сході України. Місцевим же чиновникам проповідник взагалі дорікнув у, нібито, підкупі вірян УПЦ МП, котрі вирішили перейти до ПЦУ.

Не оминув архієрей УПЦ МП і євроінтеграційні процеси. На його думку, вступ України до НАТО та ЄС є неактуальним через низькі пенсії та відсутність заводів та фабрик.

Наведемо декілька цитат з агітаційного виступу настоятеля Лаври:

«…Наприкінці минулого року ми чули, як перша особа домагалася і, все ж таки, удалося їй неправдами все ж таки здобути Томос. Нинішній діючий Президент назвав коли він уже носився з тим Томосом, то він назвав, що він несеться з ним як з термосом… До чого привело те, що люди нецерковні, людина нецерковна, людина преступна… до чого привело, що вона почала втручатися в діла церкви?… »

«…це помиляється тільки Почаївська Лавра і Українська Православна Церква [УПЦ МП – прим. ред.], і що, помиляється весь православний світ, тільки екс-президент, а тоді – діючий, не помилявся? А що він зробив для нашої країни доброго? Розпалив війну на востоці, на сході, обіцяючи, що положить їй кінець… І все ми йдемо в ЄС і в НАТО. А які наші пенсії, які наші заводи і фабрики і тому подібне?…»

«…і глянемо сусіднє село – Дунаїв [місцева релігійна громада УПЦ МП перейшла до ПЦУ на початку цього року – прим. ред.] Яким методом вони вигнали тих, які постійно ходили в храм? … спілкуючись з людьми з сусіднього села… люди невіруючі, які ніколи, в кращому випадку один раз в рік, на Пасху, приходили в церкву, вони проявили ініціативу, тому що були підкуплені. Ким? Першими особами як обласної адміністрації, так і районної…».


Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

Відео

Ружена Волянська: Важливість Томосу для Тернопільщини

Анонс програми «Актуально з Руженою Волянською»

Новини БІЗНЕС КОМПАНЬЙОН

Молодіжні Новини