TerMedia

facebook google+ twiter skype rss

Новини з тернопільщини

Статті

Охочим на замітку: Студентка розповіла, як безкоштовно поїхати вчитися до Словаччини

Охочим на замітку: Студентка розповіла, як безкоштовно поїхати вчитися до Словаччини

Існують освітні програми для студентів, що дають можливість поїхати на повністю оплачуваний тренінг англійською мовою. Тамара Драгіна розповіла про одну з таких програм, де можна продуктивніше налагоджувати культурний обмін між країнами та навчати молодих людей. Щоб вони у свою чергу потім ділилися досвідом і робили світ освіченішим і дружним.

Що варто знати про каву: Супрун розвінчала найпопулярніші міфи

Що варто знати про каву: Супрун розвінчала найпопулярніші міфи

За різних обставин кава може як бути корисною, так і шкодити. Про це розповідає виконувач обов’язків міністра охорони здоров’я Уляна Супрун у Facebook.

Інтерв'ю

Сповідь заробітчанки, яка втратила родину в Україні, але знайшла щастя за кордоном

Сповідь заробітчанки, яка втратила родину в Україні, але знайшла щастя за кордоном

Називайте мене як хочете. Мене вже переболіло — справді. Судіть чи не судіть — байдуже.

Епіфаній розповів про можливість об’єднання ПЦУ та УГКЦ

Епіфаній розповів про можливість об’єднання ПЦУ та УГКЦ

Православні та католики вже тривалий час ведуть діалог щодо зближення до повного злиття двох найдавніших християнських конфесій світу. Про активізацію на українських теренах цього процесу першим заговорив предстоятель УГКЦ на межі 2018-2019 років

П’яні активісти побили прихожан: скандал з переходом в ПЦУ

Опубліковано: 19.04.2019 19:03
П’яні активісти побили прихожан: скандал з переходом в ПЦУ

Перехід з УПЦ МП в ПЦУ здійснив ще один храм під Рівним.

Перехід УПЦ МП в ПЦУ в селі Поліське Рівненській області закінчився гучним скандалом. В УПЦ Московського Патріархату стверджують, що активісти Православної церкви України силою захопили Свято-Михайлівський храм. Про це повідомляє інформаційно-просвітницький відділ УПЦ МП, – пише rbc.ua.

В УПЦ МП зазначили, що приводом для провокаційних дій активістів стали дії голова Рівненської ОДА Олексія Муляренко, який зареєстрував громаду ПЦУ на основі особистих даних релігійної Свято-Михайлівської громади УПЦ.

Раніше голова ОДА Муляренко заявив, що у Рівненській області зареєстровано понад 40 громад Православної церкви України. При цьому вони всі зробили свій вибір добровільно і законно.

Священик УПЦ МП розповів про те, що сільський голова всіх напоїв і п’яні активісти били людей і ламали ворота перед храмом. Потім вони вирвали двері і зайшли в церкву. При цьому поліція відкинула прихильників УПЦ МП і створила спеціальний коридор.

Церковний скандал (відео: YouTube/Українська Православна Церква)

Він також заявив, що йому розбили камеру, на яку він усе знімав. Активісти били людей, матінку копали ногами, а батюшку взагалі відвезли в лікарню.

При цьому Муляренко в ефірі телеканалу “UA Рівне” розповів, що перехід громади УПЦ МП до ПЦУ відбувається максимально прозоро і відкрито. Громада приймає рішення і голосує. Крім того, всі ці дії фіксуються на відео.

У Рівненській ОДА спростували заяви священнослужителів УПЦ (МП) про примусової ліквідації парафій і перехід до ПЦУ близько 60 парафій УПЦ (МП).


Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

Відео

Ружена Волянська: Важливість Томосу для Тернопільщини

Анонс програми «Актуально з Руженою Волянською»

Новини БІЗНЕС КОМПАНЬЙОН

Молодіжні Новини