TerMedia

facebook google+ twiter skype rss

Новини з тернопільщини

Статті

Заспіваю на весіллі: MONATIK заговорив про стосунки Кароль і Балана

Заспіваю на весіллі: MONATIK заговорив про стосунки Кароль і Балана

Відповідаючи на запитання ведучого Слави Дьоміна про те, як він може прокоментувати неприховану цікавість Дана Балана до Тіни Кароль, Монатік заявив, що вважає такий прояв почуттів нормальним.

Неймовірно, але факт: Що станеться з вашим тілом, якщо ви будете з’їдати два банани в день

Неймовірно, але факт: Що станеться з вашим тілом, якщо ви будете з’їдати два банани в день

Здорова їжа не завжди смачна. Але бананів це не стосується. Тому подвійно приємно дізнатися, що вони приносять не тільки задоволення, але і велику користь організму. Ось докази того, що кілька бананів у день можуть суттєво поліпшити ваше здоров’я.

Інтерв'ю

Довгоочікуване зізнання: Даша Астаф’єва відверто розповіла про майбутнє весілля

Довгоочікуване зізнання: Даша Астаф’єва відверто розповіла про майбутнє весілля

Так, артистка зізналася, що має намір зв’язати себе узами шлюбу вже найближчим часом. Вона не поспішає ділитися подробицями урочистості, але зазначає, що мріє про церемонію за кордоном, адже в Україні влаштувати тихе торжество не вдасться.

Архиєпископ Нестор: «У студентські роки ми жили в одній келії з митрополитом Епіфанієм»

Архиєпископ Нестор: «У студентські роки ми жили в одній келії з митрополитом Епіфанієм»

Після надання Україні Томосу до архиєпископа Тернопільського і Кременецького Нестора приїжджають віряни з усієї області, щоб зареєструвати перехід із російської церкви до Православної Церкви України.

У Заліщиках через воду деяким мешканцям відмінять субсидії

Опубліковано: 07.03.2019 18:03
У Заліщиках через воду деяким мешканцям відмінять субсидії

Для Заліщиків питання забезпечення питною водою є і завжди залишатиметься актуальним. Поряд з цим, актуальною являється і проблема неналежної оплати послуг з водопостачання та водовідведення.

Стабільна робота комунального підприємства «Заліщицький водоканал» знаходиться у прямій залежності від рівня оплати споживачами за отримані послуги з водопостачання та водовідведення, – пише poglyad.te.ua.

Слід зазначити, що більшість споживачів добросовісно сплачують за комунальні послуги. Але є споживачі, які чомусь вважають, що оплата за водокористування може здійснюватись як-небудь або не здійснюватись взагалі. Зазвичай це одні й ті самі люди – постійні боржники.

Несплата споживачами за отримані послуги з водопостачання та водовідведення перешкоджає КП «Заліщицький водоканал» безперебійно та в повному обсязі надавати ці послуги, адже стан водопровідних і каналізаційних мереж знаходиться у вкрай зношеному стані, через що останнім часом все частіше виникають прориви на водопроводах ,які потребують негайного ремонту. Також заборгованість являється однією з головних причин підвищення тарифів на послуги.

Підприємству потрібні кошти для вчасного ремонту водопровідних і каналізаційних мереж, на оплату за спожиту електроенергію, а також для виплати заробітної плати працівникам.

В зв’язку з цим підприємство змушене застосовувати до боржників заходи примусового впливу, а саме:
-за несвоєчасний розрахунок за послуги буде нараховуватись пеня за кожен день прострочення в розмірі 0,01% від суми заборгованості, а при заборгованості 340 грн. і більше буде припинено виплату субсидій(в тому числі і на газ і електроенергію);

-при заборгованості 1000грн.і більше справи будуть оформлятись в суд, що зумовить додаткове стягнення судових витрат, індексу інфляції та 3% річних (На даний час Заліщицьким райвідділом державної виконавчої служби відкрито 4 виконавчі провадження з виконання судових наказів на стягнення заборгованості на загальну суму 14221грн.);

– в випадку неподачі показників водо лічильника на протязі 2-х і більше місяців, а також в випадку недопущення працівників Водоканалу до водолічильника і для проведення обстеження водомережі оплата за послуги таким споживачам буде нараховуватись згідно діючих нормативів (водопостачання -93.02грн. на1люд./ місяць, водовідведення-37.62грн.на 1люд./місяць).


Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

Відео

Ружена Волянська: Важливість Томосу для Тернопільщини

Анонс програми «Актуально з Руженою Волянською»

Новини БІЗНЕС КОМПАНЬЙОН

Молодіжні Новини