TerMedia

facebook google+ twiter skype rss

Новини з тернопільщини

Статті

Охочим на замітку: Студентка розповіла, як безкоштовно поїхати вчитися до Словаччини

Охочим на замітку: Студентка розповіла, як безкоштовно поїхати вчитися до Словаччини

Існують освітні програми для студентів, що дають можливість поїхати на повністю оплачуваний тренінг англійською мовою. Тамара Драгіна розповіла про одну з таких програм, де можна продуктивніше налагоджувати культурний обмін між країнами та навчати молодих людей. Щоб вони у свою чергу потім ділилися досвідом і робили світ освіченішим і дружним.

Що варто знати про каву: Супрун розвінчала найпопулярніші міфи

Що варто знати про каву: Супрун розвінчала найпопулярніші міфи

За різних обставин кава може як бути корисною, так і шкодити. Про це розповідає виконувач обов’язків міністра охорони здоров’я Уляна Супрун у Facebook.

Інтерв'ю

Сповідь заробітчанки, яка втратила родину в Україні, але знайшла щастя за кордоном

Сповідь заробітчанки, яка втратила родину в Україні, але знайшла щастя за кордоном

Називайте мене як хочете. Мене вже переболіло — справді. Судіть чи не судіть — байдуже.

Епіфаній розповів про можливість об’єднання ПЦУ та УГКЦ

Епіфаній розповів про можливість об’єднання ПЦУ та УГКЦ

Православні та католики вже тривалий час ведуть діалог щодо зближення до повного злиття двох найдавніших християнських конфесій світу. Про активізацію на українських теренах цього процесу першим заговорив предстоятель УГКЦ на межі 2018-2019 років

У Заліщиках через воду деяким мешканцям відмінять субсидії

Опубліковано: 07.03.2019 18:03
У Заліщиках через воду деяким мешканцям відмінять субсидії

Для Заліщиків питання забезпечення питною водою є і завжди залишатиметься актуальним. Поряд з цим, актуальною являється і проблема неналежної оплати послуг з водопостачання та водовідведення.

Стабільна робота комунального підприємства «Заліщицький водоканал» знаходиться у прямій залежності від рівня оплати споживачами за отримані послуги з водопостачання та водовідведення, – пише poglyad.te.ua.

Слід зазначити, що більшість споживачів добросовісно сплачують за комунальні послуги. Але є споживачі, які чомусь вважають, що оплата за водокористування може здійснюватись як-небудь або не здійснюватись взагалі. Зазвичай це одні й ті самі люди – постійні боржники.

Несплата споживачами за отримані послуги з водопостачання та водовідведення перешкоджає КП «Заліщицький водоканал» безперебійно та в повному обсязі надавати ці послуги, адже стан водопровідних і каналізаційних мереж знаходиться у вкрай зношеному стані, через що останнім часом все частіше виникають прориви на водопроводах ,які потребують негайного ремонту. Також заборгованість являється однією з головних причин підвищення тарифів на послуги.

Підприємству потрібні кошти для вчасного ремонту водопровідних і каналізаційних мереж, на оплату за спожиту електроенергію, а також для виплати заробітної плати працівникам.

В зв’язку з цим підприємство змушене застосовувати до боржників заходи примусового впливу, а саме:
-за несвоєчасний розрахунок за послуги буде нараховуватись пеня за кожен день прострочення в розмірі 0,01% від суми заборгованості, а при заборгованості 340 грн. і більше буде припинено виплату субсидій(в тому числі і на газ і електроенергію);

-при заборгованості 1000грн.і більше справи будуть оформлятись в суд, що зумовить додаткове стягнення судових витрат, індексу інфляції та 3% річних (На даний час Заліщицьким райвідділом державної виконавчої служби відкрито 4 виконавчі провадження з виконання судових наказів на стягнення заборгованості на загальну суму 14221грн.);

– в випадку неподачі показників водо лічильника на протязі 2-х і більше місяців, а також в випадку недопущення працівників Водоканалу до водолічильника і для проведення обстеження водомережі оплата за послуги таким споживачам буде нараховуватись згідно діючих нормативів (водопостачання -93.02грн. на1люд./ місяць, водовідведення-37.62грн.на 1люд./місяць).


Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

Відео

Ружена Волянська: Важливість Томосу для Тернопільщини

Анонс програми «Актуально з Руженою Волянською»

Новини БІЗНЕС КОМПАНЬЙОН

Молодіжні Новини