TerMedia

facebook google+ twiter skype rss

Новини з тернопільщини

Статті

Чи насправді українці такі нещасні?

Чи насправді українці такі нещасні?

Цьогоріч у рейтингу найщасливіших країн Україна посіла 138 місце зі 156 можливих. Одразу за нами – Ємен і Сирія.

Як у СРСР боролись із Різдвом (Фото)

Як у СРСР боролись із Різдвом (Фото)

Під час антирелігійної кампанії у СРСР у 1920-х роках Різдво з радянського календаря викреслили.

Інтерв'ю

Збаражчанка Ольга Ліпніцька: «І в Італії живу Україною!»

Збаражчанка Ольга Ліпніцька: «І в Італії живу Україною!»

Мій «фронт» був тут, в Італії: разом з іншими небайдужими українками збирала і передавала в Україну продукти, одяг, ліки, військове спорядження.

«Іудо, тебе чекає гілляка»: Симеон розповів про образи від УПЦ МП

«Іудо, тебе чекає гілляка»: Симеон розповів про образи від УПЦ МП

Митрополит вважає, що тих ієрархів МП, які не прийшли на собор, відштовхнув не страх перед неканонічністю, а вони злякалися за своє місце.

Завдяки Василю Якимику з Теребовлі та волонтерам, наші бійці отримали банно-пральний комплекс (Фото)

Опубліковано: 14.12.2018 08:13
Завдяки Василю Якимику з Теребовлі та волонтерам, наші бійці отримали банно-пральний комплекс (Фото)

Житель славного містечка Теребовлі Василь Якимик добре пам’ятає, як військові допомогли врятувати його автомобіль на бездоріжжі. З того часу, він допомагає їм, як волонтер. За плечима десятки добрих справ, передані автомобілі в зону АТО, допомога запчастинами, а сьогодні знову подарунок, банно – пральний комплекс на базі автомобіля ЗІЛ-131, – йдеться у повідомленні в соціальній мережі Фейсбук 44 окермої артилерійської бригади.

«Старенький Кунг волонтери переобладнали власним коштом: встановили бак для води, зробили систему підігріву, вмонтували душову кабіну, підключили пральні машинки. Щойно закінчили одну справу, як разом з товаришами Петром Дударем, Богданом Вітвіцьким та Михайлом Слободяном цікавляться новими потребами для артилеристів. У розмові хлопці із військовими жартують, згадують історії з полігонів, де побували нещодавно. При цьому додають, «Сказано – зроблено», і ми вже до цього гасла звикли. Для нас головне, щоб захисники на Сході відчували нашу підтримку із Заходу, власною ініціативою допомагатимемо чим зможемо і надалі. У відповідь отримують подяки, а з ними і теплі слова від командирів. «Саме завдяки Вам – патріотам, Україна вистоїть у найважчій боротьбі, вона неодмінно виборе свою незалежність», – додає комбриг, полковник Сергій Баранов.

Зважаючи на зміни із попередніми роками, українська армія сьогодні стоїть набагато впевненіше на ногах, проте волонтерський рух, якому слід віддати належне продовжує вносити свій слід у добробут наших захисників. Проявлена увага з боку добродіїв додає впевненості у діях українських військових, адже їм важливо знати, коли про них пам’ятають, в них вірять, про них піклуються. В такому випадку перемога неодмінно буде за нами, інакше бути і не може. Дякуємо за невтомну волонтерську працю.


Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

Відео

Анонс програми «Актуально з Руженою Волянською»

Новини БІЗНЕС КОМПАНЬЙОН

Молодіжні Новини