TerMedia

facebook google+ twiter skype rss

Новини з тернопільщини

Статті

Неймовірно, але факт: Що станеться з вашим тілом, якщо ви будете з’їдати два банани в день

Неймовірно, але факт: Що станеться з вашим тілом, якщо ви будете з’їдати два банани в день

Здорова їжа не завжди смачна. Але бананів це не стосується. Тому подвійно приємно дізнатися, що вони приносять не тільки задоволення, але і велику користь організму. Ось докази того, що кілька бананів у день можуть суттєво поліпшити ваше здоров’я.

Чи насправді українці такі нещасні?

Чи насправді українці такі нещасні?

Цьогоріч у рейтингу найщасливіших країн Україна посіла 138 місце зі 156 можливих. Одразу за нами – Ємен і Сирія.

Інтерв'ю

Архиєпископ Нестор: «У студентські роки ми жили в одній келії з митрополитом Епіфанієм»

Архиєпископ Нестор: «У студентські роки ми жили в одній келії з митрополитом Епіфанієм»

Після надання Україні Томосу до архиєпископа Тернопільського і Кременецького Нестора приїжджають віряни з усієї області, щоб зареєструвати перехід із російської церкви до Православної Церкви України.

Посміхатися всупереч долі: Зірка «Дизель шоу» Яна Глущенко зізналась, що мало не наклала на себе руки після загибелі Марини Поплавської

Посміхатися всупереч долі: Зірка «Дизель шоу» Яна Глущенко зізналась, що мало не наклала на себе руки після загибелі Марини Поплавської

Актриса проходить курс реабілітації. Велися навіть розмови про те, що дівчина може більше ніколи не повернуться до повноцінного життя. Проте, Яна не опускати руки і на продовжує працювати та виховувати маленького сина

На виборах в п’ятьох ОТГ Тернопільщини намічається серйозна боротьба

Опубліковано: 06.12.2018 13:05
На виборах в п’ятьох ОТГ Тернопільщини намічається серйозна боротьба

На минулому тижні збіг термін для висування та реєстрації кандидатів на голів та депутатів рад ОТГ.

Нагадаємо, що згідно з рішенням Центрвиборчкому вибори відбудуться в 2 міських та 3 сільських ОТГ. Відтак, депутатів Копичинецької та Монастириської міських рад обиратимуть за партійними списками, а до Білецької, Купчинецької та Настасівської сільських рад – в одномандатних виборчих округах, – пише Бізнес Компаньйон.

За попередніми даними, в двох з п’яти радах будуть нові голови. Голови Білецької та Купчинецької сільських рад не висували свої кандидатури на перевибори. Натомість у Копичинцях, Монастириськах та Настасові діючі голови спробують переобратися, причому всі троє – під партійними прапорами. Павло Лосик з Копичинців – від БПП, Іван Старух з Монастириська –  від “Свободи” та Микола Злонкевич з Настасова –  від Аграрної партії.

Очевидно, що найважче підтвердити свої повноваження буде тягнибоківцю. У Старуха – 4 конкуренти. Це висуванці БПП, Самопомочі, РПЛ та відома активістка Світлана Безділь, яка є членом Аграрної партії. За мандати депутатів Монастириської міської ради заявилося аж 12 партій. Серед екзотичних – рух Саакашвілі та Народний фронт Яценюка.

 

У Копичинцях – менша конкуренція. Суперництво Павлу Лосику складуть колишній голова, тимошенківець Володимир Пеляк та два самовисуванці. Натомість за мандати депутатів змагатимуться 10 списків політичних партій. Найбільш екзотичні тут – давно забутий Народний Рух та молодий Національний корпус.

 

Та, безумовно, найгарячіші баталії розгорнуться за булаву приміської Білецької ОТГ. Табір прихильників “незалежності” Білої від Тернополя розколовся на дві групи. Одну очолює батько головного ляшкіста Тернопільщини Ігор Яциковський. Другу – підприємець Дмитро Малик, на якого зробили ставку порошенківці. Обидва претенденти – з Білої, обидва – серйозні бізнесмени, різнить їх лише партійний антураж.  Очевидно, що між ними розгорнеться запекла боротьба. І не виключено, що дуже брудна, оскільки для обох перемога – справа принципу.

 

Шанси інших претендентів не настільки оптимістичні.  Хоча на вибори йдуть інші цікаві персонажі. Наприклад,  відомий волонтер Василь Конько,  зневажений Яциковськими екс-ляшкіст, депутат міськради Святослав Півторак, або ж висуванець “Самопомочі”  Олег Грушицький.

Цікаво, що не виставили свого кандидата на посаду голови Білецької ОТГ три  найрейтинговіші партії Тернопілля – “Батьківщина”, “Свобода” та “Громадянська позиція”, а також активна на останніх місцевих виборах Аграрна партія. Очевидно, що ці партії, не маючи оптимальних кандидатів, зробили ставки на боротьбу за депутатські мандати. Дуже ймовірно,  що голоси їх прихильників вирішать долю виборів голови.


Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

Відео

Ружена Волянська: Важливість Томосу для Тернопільщини

Анонс програми «Актуально з Руженою Волянською»

Новини БІЗНЕС КОМПАНЬЙОН

Молодіжні Новини