TerMedia

facebook google+ twiter skype rss

Новини з тернопільщини

Статті

Як у СРСР боролись із Різдвом (Фото)

Як у СРСР боролись із Різдвом (Фото)

Під час антирелігійної кампанії у СРСР у 1920-х роках Різдво з радянського календаря викреслили.

Жінка — це сопілка. Візьми її, притули до губ, торкнись дірочок, і…

Жінка — це сопілка. Візьми її, притули до губ, торкнись дірочок, і…

Жінка — це сопілка. Візьми її, притули до губ, торкнись дірочок, і… почуєш пронизливий і неприємний свист, хоча перед друзями хотілося показати, як ти за хвилину навчився на ній грати на виставці народних музичних інструментів.

Інтерв'ю

«Секс для них – як для нас поїсти вареників», – заробітчанка

«Секс для них – як для нас поїсти вареників», – заробітчанка

Галина Петрів з Бучацького району, яка поїхала на заробітки до Іспанії, сфотографувала жінку у громадському транспорті. Її увагу привернула не так пасажирка, як вміст її прозорого поліетиленового пакета. Там добре видно придбаний товар із секс-шопу.

Щоб вручити повістку, у військкоматах вдаються до хитрощів

Щоб вручити повістку, у військкоматах вдаються до хитрощів

Призовників шукають, представляючись їм по телефону іншими особами, зокрема кур’єрами закладів харчування…

У службі зайнятості розповіли, випускники яких спеціальностей найчастіше шукають роботу

Опубліковано: 22.11.2018 09:26
У службі зайнятості розповіли, випускники яких спеціальностей найчастіше шукають роботу

У Києві на облік служби зайнятості цього року стали майже 14 тисяч випускників. З них 11,6 тисячі здобували освіту в вищих навчальних закладах і тепер не можуть знайти роботу, – пише Ровесник.

“Протягом січня-жовтня 2018 року кількість випускників, які отримували послуги державної служби зайнятості, склала 13,9 тисячі осіб, в тому числі 11,6 тисячі випускників вищих навчальних закладів та 2,3 тисячі випускників професійно-технічних навчальних закладів”, – уточнили в столичній службі зайнятості.

Серед випускників вузів третина вчилася в царині соціальних наук, бізнесу і права, 13% – мали інженерну спеціальність, по 12% – навчалися в сфері охорони здоров’я і гуманітарних наук, мистецтва.

Серед випускників профтехучилищ 37% становлять кваліфіковані робітники з інструментом, 32% – працівники сфери торгівлі та послуг.

Протягом січня-жовтня 2018 року статус безробітного мали 325,9 тисячі молодих людей (36% від загальної кількості безробітних), а допомогу по безробіттю отримували 242 тисячі молодих людей.

78% серед безробітних у віці до 35 років до реєстрації в службі зайнятості мали професійний досвід. З них 22% раніше працювали в торгівлі і ремонті; 19% – у сфері державного управління та обов’язкового соціального страхування; 13% – у переробній промисловості; 10% – в сільському, лісовому і рибному господарстві. Решта з різних причин не були зайняті більше одного року або ж взагалі не мають досвіду роботи.

У службі зайнятості уточнили, що за перші десять місяців 2018-го роботу знайшли 262,2 тисячі молодих громадян. Зокрема, 58% з них були працевлаштовані оперативно, ще до отримання статусу безробітного.

Станом на 1 листопада 2018 року кількість осіб з числа молоді, які мали статус безробітного, становила 90,8 тис. осіб, що на 10,7 тис. осіб (11%) менше, ніж в цей же період торік. Допомогу по безробіттю отримували 65,8 тис. осіб, що на 7,2 тис. осіб (10%), менше ніж минулого року.


Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

Відео

Анонс програми «Актуально з Руженою Волянською»

Новини БІЗНЕС КОМПАНЬЙОН

Молодіжні Новини