TerMedia

facebook google+ twiter skype rss

Новини з тернопільщини

Статті

Жорстокі підлітки? Все починається з перших днів після зачаття

Жорстокі підлітки? Все починається з перших днів після зачаття

Останнім часом почастішали випадки жорстокої поведінки підлітків у ставленні до своїх ровесників або однокласників. Почуте не дає спокою, зрештою, це нон-сенс. У жодному разі про це не можна мовчати, щоб, не приведи Господи, у суспільстві не стали звикатися із думкою, нібито це нормальне явище. Хоча, в першу чергу, мали б реагувати на це самі батьки.

Інтерв'ю

Ольга Вінницька допомагає людям кардинально змінюватися

Ольга Вінницька допомагає людям кардинально змінюватися

Якщо ви шукаєте чарівника, який прислухаючись до ваших побажань, з огляду на ваші природні дані та у рамках наявного бюджету, зможе зорієнтувати у виборі відповідного одягу, допоможе створити власний стиль, не дозволить даремно витратити гроші на зовсім зайві в гардеробі речі, то вам потрібно звернутися до персонального шопер–стиліста. Сьогодні ми поспілкуємося з тернопільським шопер-стилістом Ольгою Вінницькою, яка уже кілька років допомагає людям стати більш красивими та стильними.

Скільки коштує для тернополянок задоволення ручної роботи?

Скільки коштує для тернополянок задоволення ручної роботи?

За плечима 23-річної Марії Старчак вже понад сім показів одягу та білизни і численні дизайнерські конкурси. Починала Марія з власної колекції одягу, але з часом зупинилася на пошитті білизни. Зараз львів’янка активно розвиває свій бренд та спонукає жінок поглянути на звичну річ гардеробу по-новому. Про прибутки, клієнтів та переваги білизни ручної роботи Марія розповіла журналістці.

На Борщівщині школярі стіляють в лазерному тирі

Опубліковано: 03.01.2018 10:53
На Борщівщині школярі стіляють в лазерному тирі

На базі Кривченської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся  семінар-практикум вчителів предмету «Захист Вітчизни», у якому взяв участь  заступник голови Борщівської районної ради Андрій Русенко. Виступаючи перед педагогами, заступник очільника райради зазначив, що за сприяння районної ради придбано інтерактивний лазерний тир, який встановлено у школі. Таке обладнання допомагає розвивати навики чіткого попадання у ціль, – повідомляє Тернопільська обласна рада.

Під час роботи семінару наголошувалося на необхідності розвитку в молоді патріотичної свідомості,  готовності до самореалізації в основних сферах суспільства, у тому числі – його захисті, адже в умовах російської агресії це має надважливе значення.

Про роботу шкільних колективів щодо підвищення престижу військової служби, формування і розвиток мотивації, спрямованої на підготовку молоді до захисту Батьківщини і служби у Збройних Силах України говорила у своєму  виступі Оксана Король, завідувачка методичним кабінетом. Досвідом роботи у цьому напрямі поділилися також директор школи Галина Яструбчак та вчитель предмету «Захист Вітчизни», депутат районної ради Роман Лижник.


Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

Відео

Анонс програми «Актуально з Руженою Волянською»

Новини БІЗНЕС КОМПАНЬЙОН

Молодіжні Новини